Országos egyéni bajnokok

 

KÖTÖTTFOGÁS NŐI BIRKÓZÁS SZABADFOGÁS

 

2020

55 kg: Gazdag Krisztián (Pécsi EAC)
60 kg: Török Tamás (Ceglédi VSE)
63 kg: Kecskeméti Krisztián (Ceglédi VSE)
67 kg: Krasznai Máté (Csepeli BC)
72 kg: Fritsch Róbert (Csepeli BC)
77 kg: Losonczi Ottó (ESMTK)
82 kg: Lőrincz Tamás (Budapesti Honvéd SE)
87 kg: Losonczi Dávid (ESMTK)
97 kg: Szilvássy Erik (Csepeli BC)
130 kg: Majoros Ármin Mózes (ESMTK)

 

2020

50 kg: Gaál Henrietta (Vasas SC)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus) 
55 kg: Rehor Orsolya (Ceglédi VSE)
57 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
59 kg: Bognár Erika (Budapesti Honvéd SE)
62 kg: Szél Anna (Orosházi SBK)
65 kg: Szabados Noémi (FTC)
68 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
72 kg: Szabó Franciska (Sziget SC)
76 kg: Magasházi Mercédesz (Tófej SE)

2020

57 kg: Nyíri Milán (Csepeli BC)
61 kg: Gamzatgadzsi Halidov (ESMTK)
65 kg: Kiss Károly (Pécsi EAC)
70 kg: Muszukajev Iszmail (FTC)
74 kg: Kuramagomedov Murad (Tatabányai SC)
79 kg: Mester Milán (ESMTK)
86 kg: Nagy Mihály (Sziget SC)
92 kg: Veréb István (Haladás VSE)
97 kg: Juhász Balázs (Kecskeméti TE)
125 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

2019

55 kg: Gazdag Krisztián (Pécsi EAC)
60 kg: Török Tamás (Ceglédi VSE)
63 kg: Torba Erik (Budapesti Honvéd SE)
67 kg: Krasznai Máté (Pénzügyőr SE)
72 kg: Korpási Bálint (BVSC-Zugló)
77 kg: Lévai Zoltán (Budapesti Honvéd SE)
82 kg: Fulai Bence (Niké SE)
87 kg: Lőrincz Viktor (Budapesti Honvéd SE)
97 kg: Kiss Balázs (BVSC-Zugló)
130 kg: Lám Bálint (Budapesti Honvéd SE)

2019

50 kg: Réczi Bianka (Tatabányai SC)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus) 
55 kg: Szél Anna (Orosházi SBK)
57 kg: Dollák Tamara (Újpesti TE) 
59 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
62 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
65 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
68 kg: Nagy Alexa (Csepeli BC)
72 kg: Elekes Emese (Vasas SC)
76 kg: Szmolka Nikoletta (Pécsi EAC)
 

2019

57 kg: Farkas Rajmund (Budapesti Honvéd SE)
61 kg: Budai-Kovács Marcell (Csepeli BC)
65 kg: Molnár József (Kecskeméti TE)
70 kg: Lukács Norbert (Budapesti Honvéd SE)
74 kg: Vida Csaba (Csepeli BC)
79 kg: Lukács Botond (Budapesti Honvéd SE)
86 kg: Szurovszki Patrik (Budapesti Honvéd SE)
92 kg: Tóth Bendegúz (ESMTK)
97 kg: Juhász Balázs (Budapesti Honvéd SE)
125 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

 

2018

55 kg: Kovács Bence (Érdi Spartacus)
60 kg: Török Tamás (Ceglédi VSE)
67 kg: Krasznai Máté (Budapesti Honvéd SE)
72 kg: Korpási Bálint (BVSC-Ganz-Jászkisér)
77 kg: Lőrincz Tamás (Budapesti Honvéd SE)
82 kg: Bácsi Péter (FTC)
87 kg: Lőrincz Viktor (Budapesti Honvéd SE)
97 kg: Kiss Balázs (BVSC-Ganz-Jászkisér)
130 kg: Lám Bálint (Budapesti Honvéd SE)

2018

50 kg: Köteles Alexandra (Vasas SC)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
55 kg: Vilhelm Viktória (Újpesti TE)
57 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
59 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
62 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
65 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
68 kg: Wilson Vanessza (Vasas SC)
72 kg: Elekes Emese (Vasas SC)
76 kg: Aszódi Rita (Újpesti TE)

 

2018

57 kg: Farkas Rajmund (Kecskeméti TE)
61 kg: Molnár József (Kecskeméti TE)
65 kg: Üveges Csaba (Vasas SC)
70 kg: Vida Csaba (Csepeli BC)
74 kg: Gulyás Zsombor (Pénzügyőr SE)
79 kg: Ligeti Richárd (Haladás VSE)
86 kg: Hatos Gábor (Budapesti Honvéd SE)
92 kg: Veréb István (Haladás VSE)
97 kg: Fodor Tamás (Vasas SC)
125 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE) 

2017

59 kg: Torba Erik (Budapesti Honvéd SE)
66 kg: Krasznai Máté (Budapesti Honvéd SE)
71 kg: Korpási Bálint (BVSC-Ganz-Jászkisér)
75 kg: Lőrincz Tamás (Ceglédi VSE)
80 kg: Nagy Péter (ESMTK)
85 kg: Bácsi Péter (FTC)
98 kg: Lőrincz Viktor (Ceglédi VSE)
130 kg: Lám Bálint (Budapesti Honvéd SE)

2017

48 kg: Köteles Alexandra (Vasas SC)
53 kg: Váncza Ivett (Budapesti Honvéd SE)
55 kg: Dollák Tamara (Újpesti TE)
58 kg: Vilhelm Viktória (Újpesti TE)
60 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
69 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
75 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)

 

2017

57 kg: Román Tamás (Kecskeméti TE)
61 kg: Molnár József (Kecskeméti TE)
65 kg: Üveges Csaba (Vasas SC)
70 kg: Lukács Norbert (Budapesti Honvéd SE)
74 kg: Molnár Bálint (Haladás VSE)
86 kg: Veréb István (Haladás VSE)
97 kg: Fodor Tamás (Vasas SC)
125 kg: Csercsics Richárd (Haladás VSE)

 

2016

59 kg: Módos Péter (Kertvárosi SE)
66 kg: Kozák István (Ceglédi VSE)
71 kg: Korpási Bálint (BVSC-Ganz-Jászkisér)
75 kg: Szabó Martin (Csepeli BC)
80 kg: Szabó László (Újpesti TE)
85 kg: Lőrincz Viktor (Ceglédi VSE)
98 kg: Kiss Balázs (BVSC-Ganz-Jászkisér)
130 kg: Majoros Ármin Mózes (ESMTK)

2016

48 kg: Kőrösi Kitti (Zalaegerszegi BSE)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
55 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
58 kg: Vilhelm Viktória (Újpesti TE)
60 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
69 kg: Wilson Vanessa (Vasas SC)
75 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)

 

2016

57 kg: Egyed Balázs (Kanizsai BSE)
61 kg: Molnár József (Csepeli BC)
65 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
70 kg: Lukács Norbert (Csepeli BC)
74 kg: Ligeti Richárd (Haladás VSE)
86 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
97 kg: Veréb István (Csepeli BC)
125 kg: Csercsics Richárd (Haladás VSE)

 

2015

59 kg: Krasznai Máté (FTC)
66 kg: Jäger Krisztián (Dorogi NC)
71 kg: Lőrincz Tamás (Ceglédi VSE)
75 kg: Szabó László (Újpesti TE)
80 kg: Bácsi Péter (FTC)
85 kg: Lőrincz Viktor (Ceglédi VSE)
98 kg: Kiss Balázs (BVSC-Ganz-Jászkisér)
130 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

2015

48 kg: Kőrösi Kitti (Zalaegerszegi BSE)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Sp)
55 kg: Vilhelm Viktória (Újpesti TE)
58 kg: Galambos Ramóna (Szigetvári BSE)
60 kg: Barka Emese (Vasas SC)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
69 kg: Vanessa Wilson (Vasas SC)
75 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)

 

2015

57 kg: Vilhelm Richárd (Újpesti TE)
61 kg: Vida Csaba (Csepeli BC)
65 kg: Molnár József (Csepeli BC-Abonyi BC)
70 kg: Lukács Norbert (Csepeli BC)
74 kg: Gulyás Zsombor (Csepeli BC)
86 kg: Veréb István (Haladás VSE)
97 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
125 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

 

2014

59 kg: Knipli Csongor (Dél-Zselic SE-KNSE)
66 kg: Jäger Krisztián (Dorogi NC)
71 kg: Korpási Bálint (BVSC-Ganz-Jászkisér)
75 kg: Dr. Kun Renátó (FTC)
80 kg: Bácsi Péter (FTC)
85 kg: Lőrincz Viktor (Ceglédi VSE)
98 kg: Varga Ádám (Vasas SC)
130 kg: Kiss Balázs (BVSC-Ganz-Jászkisér)

2014

48 kg: Lemák Diána (Érdi Spartacus)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
55 kg: Bubori Dorina (Ceglédi VSE)
58 kg: Barka Emese (Vasas SC)
60 kg: Galambos Ramóna (Szigetvári BSE)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
69 kg: Godó Kitti (Vasas SC)
75 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)

 

2014

57 kg: Kelemen Zsolt (Orosházi SBK)
61 kg: Molnár József (Csepeli BC-Abonyi BC)
65 kg: Német István (Vasas SC)
70 kg: Lagzi-Kovács Bendegúz (KVSE)
74 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
86 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
97 kg: Szmik Attila (Csepeli BC)
125 kg: Csercsics Richárd (Haladás VSE)

 

2013

55 kg: Borsos Dávid (Kaposvári NSE)
60 kg: Krasznai Máté (FTC)
66 kg: Jäger Krisztián (Dorogi NC)
74 kg: Szabó Martin (Sziget SC)
84 kg: Bácsi Péter (FTC)
96 kg: Varga Ádám (Vasas SC)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Diósgyőri BC)

2013

48 kg: Lemák Diána (Érdi Spartacus)
51 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
55 kg: Jäger Szimonetta (Dorogi NC)
59 kg: Barka Emese (Vasas SC)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
67 kg: Godó Kitti (Vasas SC)
72 kg: Wilson Vanessa (Vasas SC)

 

2013

55 kg: Kardos Róbert (Csepeli BC-SZVSE)
60 kg: Molnár József (Abonyi BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
74 kg: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum)
84 kg: Antunovits László (Érdi Spartacus)
96 kg: Szmik Attila (Csepeli BC)
120 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

 

2012

55 kg: Borsos Dávid (Kaposvári NSE)
60 kg: Kmegy Dániel (Vasas SC)
66 kg: Kozák István (Ceglédi VSE)
74 kg: Dr. Kun Renátó (FTC)
84 kg: Antunovits László (Érdi Spartacus)
96 kg: Németh Iván (FTC)
120 kg: Nunajev Juszup (Vasas SC)

2012

48 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
51 kg: Nagy Brigitta (FTC)
55 kg: Jäger Szimonetta (Dorogi NC)
59 kg: Barka Emese (Vasas SC)
63 kg: Sastin Marianna (Vasas SC)
67 kg: Godó Kitti (FTC)
72 kg: Rádi Nikoletta (Univer-KTE)

 

2012

55 kg: Kovács Bence (Kaposvári SI)
60 kg: Molnár József (Abonyi BC)
66 kg: Német István (Vasas SC)
74 kg: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum)
84 kg: Veréb István (Haladás VSE)
96 kg: Tóth Rafael (FTC)
120 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

 

2011

55 kg: Borsos Dávid (Kaposvári NSE)
60 kg: Gérnyi Dávid (Kőbánya SC)
66 kg: Korpási Bálint (BVSC-Ganz-Jászkisér)
74 kg: Szabó Martin (Sziget SC)
84 kg: Bácsi Péter (FTC)
96 kg: Németh Iván (FTC)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Diósgyőri BC)

2011

48 kg: Mihálovics Ivett (Szigetvári BSE)
51 kg: Nagy Brigitta (FTC)
55 kg: Barka Emese (Vasas SC)
59 kg: Kőrösi Kitti (Zalaegerszegi BSE)
63 kg: Sleisz Gabriella (Mogyoródi KSE)
67 kg: Rádi Nikoletta (Univer-KTE)
72 kg: Godó Kitti (FTC)

 

2011

55 kg: Molnár Róbert (FTC)
60 kg: Molnár József (Abonyi BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
74 kg: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum)
84 kg: Veréb István (Haladás VSE)
96 kg: Kiss Gergely (Orosházi SBK)
120 kg: Csercsics Richárd (Haladás VSE)

 

2010

55 kg: Borsos Dávid (Kaposvári NSE)
60 kg: Módos Péter (Hőszig-Szigetvári BSE)
66 kg: Korpási Bálint (BVSC-Dega-Tát)
74 kg: Dr. Kun Renátó (FTC)
84 kg: Fodor Zoltán (FTC)
96 kg: Németh Iván (FTC)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Diósgyőri BC)

2010

48 kg: Nagy Brigitta (FTC)
51 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Spartacus)
55 kg: Barka Emese (Vasas SC)
59 kg: Szabó Emese (Kiskunfélegyházi VTK)
67 kg: Szerencse Mónika (Tatabányai SC)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 
 

2010

55 kg: Majer Roland (Univer-KTE)
60 kg: Molnár József (Abonyi BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
84 kg: Veréb István (Haladás VSE)
96 kg: Kiss Gergely (Orosházi SBK)
120 kg: Ligeti Dániel (Haladás VSE)

2009

55 kg: Módos Péter (Hőszig-Szigetvári BSE)
60 kg: Komáromi Ede (Egri Vasas)
66 kg: Szabó Martin (Sziget SC)
74 kg: Kun Renátó (FTC)
84 kg: Fodor Zoltán (FTC)
96 kg: Kiss Balázs (BVSC-Dega-Tát)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Diósgyőri BC)

2009

48 kg: Nagy Cintia (Diósgyőri BC)
51 kg: Köteles Alexandra (T.miklósi BDSK)
55 kg: Barka Emese (Vasas SC)
59 kg: Sastin Marianna (Csepeli BC)
63 kg: Godó Kitti (FTC)
67 kg: Szerencse Mónika (Tatabányai SC)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2009

55 kg: Szabó-Czibolya Gábor (Szegedi VSE)
60 kg: Beischlag Péter (Csepeli BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasas SC)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
84 kg: Veréb István (Haladás VSE)
96 kg: Kiss Gergely (Orosházi SBK)
120 kg: Nunajev Juszup (Vasas SC)

 

2008

55 kg: Módos Péter (BVSC-Dega-Tát-Szigetvári BSE)
60 kg: Komáromi Ede (Egri Vasas)
66 kg: Korpási Bálint (BVSC-Dega-Tát)
74 kg: Horváth András (Univer-KTE)
84 kg: Dajka Zsolt (Univer-KTE)
96 kg: Kiss Balázs (BVSC-Dega-Tát)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

2008

48 kg: Köteles Alexandra (T.miklósi BDSK)
51 kg: Sárközi Viktória (Ceglédi VSE)
55 kg: Barka Emese (Vasas SC)
59 kg: Godó Kitti (FTC)
63 kg: Sastin Marianna (Csepeli BC)
67 kg: Szerencse Mónika (Dabasi VSE)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

2008

55 kg: Szabó-Czibolya Gábor (Szegedi VSE)
60 kg: Kovács István (Kazincbarcikai VSE)
66 kg: Wöller Ákos (Csepeli BC-Vasi Volán)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
84 kg: Veréb István (Haladás VSE)
96 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
120 kg: Aubéli Ottó (Váci Forma SE)

 

2007

55 kg: Oláh Tibor (Gumi Profi Váci Forma SE)
60 kg: Komáromi Ede (Egri Vasas)
66 kg: Lőrincz Tamás (Ceglédi VSE)
74 kg: Bácsi Péter (FTC)
84 kg: Fodor Zoltán (FTC)
96 kg: Virág Lajos (Vasas SC)
120 kg: Branda Gyula (Kőbánya SC)

2007

48 kg: Mihálovics Ivett (Miklósy SE)
51 kg: Sárközi Viktória (Ceglédi VSE)
55 kg: Szabó Emese (Kiskunfélegyházi VTK)
59 kg: Godó Kitti (FTC)
63 kg: Sastin Marianna (Csepeli BC)
67 kg: Szerencse Mónika (Dabasi VSE)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2007

55 kg: Kovács István (Kazincbarcikai VSE)
60 kg: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum)
66 kg: Wöller Gergő (Vasas SC-TFSE)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE)
84 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
96 kg: Kiss Gergely (Orosházi SBK)
120 kg: Aubéli Ottó (Gumi Profi Váci Forma SE)

 

2006

55 kg: Oláh Tibor (Váci Forma SE)
60 kg: Komáromi Ede (Egri Vasas)
66 kg: Lőrincz Tamás (Ceglédi VSE)
74 kg: Horváth András (KTE-Univer Kft)
84 kg: Bárdosi Sándor (Váci Forma SE)
96 kg: Kiss Balázs (BVSC-Ganz-Tát)
120 kg: Branda Gyula (Kőbánya SC)

2006

48 kg: Sárközi Viktória (Ceglédi VSE)
51 kg: Szebeni Petra (Csepeli BC)
55 kg: Godó Kitti (FTC)
59 kg: Hajdu Anikó (Delta SE)
63 kg: Sastin Marianna (Csepeli BC)
67 kg: Lenkó Petra (Dunaharaszti MTK)
72 kg: Körtély Csilla (Pestszentimrei BSE)

2006

55 kg: Tőzsér Sándor (Kazincbarcikai VSE)
60 kg: Zelei Gábor (Univer-KTE)
66 kg: Wöller Gergő (Vasi Volán SE)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE-Force)
84 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
96 kg: Bóna Dániel (Csepeli BC)
120 kg: Aubéli Ottó (Váci Forma SE)

 

2005

55 kg: Oláh Tibor (Váci Forma SE)
60 kg: Majoros István (KTE-Univer Kft)
66 kg: Kliment László (FTC)
74 kg: Horváth András (KTE-Univer Kft)
84 kg: Berzicza Tamás (KTE-Univer Kft)
96 kg: Virág Lajos (Vasas SC-Egri Vasas)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

2005

51 kg: Vadász-Ember Andrea (Pápa)
55 kg: Godó Kitti (FTC)
59 kg: Sastin Marianna (Csepeli BC-Delta SE)
63 kg: Szerencse Mónika (FTC)
67 kg: Lenkó Petra (Dunaharaszti MTK)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2005

55 kg: Majer Roland (Univer-KTE)
60 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasi Volán SE)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE-Force)
84 kg: Kapuvári Gábor (Sziget SE)
96 kg: Kiss Gergely (Csepeli BC-Orosháza)
120 kg: Aubéli Ottó (Váci Forma SE)

 

2004

55 kg: Kollár Norbert (Vasas SC)
60 kg: Bóna László (Vasas SC)
66 kg: Dreschler Attila (FTC)
74 kg: Horváth András (KTE-Univer Kft)
84 kg: Bárdosi Sándor (BVSC-Ganz-Tát)
96 kg: Kaló Béla (KTE-Univer Kft)
120 kg: Branda Gyula (Budapesti Spartacus)

2004

48 kg: Sárközi Viktória (Ceglédi VSE)
51 kg: Kiss Veronika (Egri BBK)
55 kg: Godó Kitti (FTC)
59 kg: Szabó Emese (Kiskunfélegyházi VTK)
63 kg: Andics Lilla (Haladás VSE-Force)
67 kg: Szerencse Mónika (FTC)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2004

55 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
60 kg: Bánkuti Zsolt (Csepeli BC)
66 kg: Szabó Gergő (Váci Forma SE)
74 kg: Hatos Gábor (Haladás VSE-Force)
84 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
96 kg: Rozbora Norbert (Vasas SC)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

 

2003

55 kg: Oláh Tibor (BVSC-Ganz-Tát)
60 kg: Majoros István (KTE-Univer Kft)
66 kg: Dreschler Attila (FTC)
74 kg: Bárdosi Sándor (BVSC-Ganz-Tát)
84 kg: Kapuvári Gábor (Sziget SE)
96 kg: Virág Lajos (Vasas SC-Egri Vasas)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

2003

48 kg: Sárközi Viktória (Ceglédi VSE)
51 kg: Kiss Veronika (Egri BBK)
55 kg: Godó Kitti (FTC)
59 kg: Szabó Emese (Kiskunfélegyházi VTK)
63 kg: Szabovik Adrienn (Orosházi MTK)
67 kg: Klein Veronika (FTC-Delta SE)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2003

55 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
60 kg: Rádóczi Balázs (Csepeli BC)
66 kg: Wöller Gergő (Vasi Volán SE)
74 kg: Gyurasits Csaba (Vasas SC)
84 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
96 kg: Farkas Zoltán (BVSC-Ganz-Tát)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

 

2002

55 kg: Oláh Tibor (BVSC-Ganz-Tát)
60 kg: Bóna László (Vasas SC)
66 kg: Nagy Balázs (KTE)
74 kg: Berzicza Tamás (KTE)
84 kg: Bárdosi Sándor (BVSC-Ganz-Tát)
96 kg: Virág Lajos (Vasas SC-Egri Vasas)
120 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC)

2002

48 kg: Szappanosné Galamb Krisztina (S.újhely)
51 kg: Kiss Veronika (Egri BBK)
55 kg: Godó Kitti (FTC)
59 kg: Körtély Csilla (Pestszentimrei BSE)
63 kg: Sastin Marianna (Delta SE)
67 kg: Klein Veronika (FTC-Delta SE)
72 kg: Soós Rita (Csepeli BC)

 

2002

55 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
60 kg: Bánkuti Zsolt (Csepeli BC)
66 kg: Szabó Gergő (Váci Forma SE)
74 kg: Gyurasits Csaba (Vasas SC)
84 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
96 kg: Farkas Zoltán (BVSC-Ganz-Tát)
120 kg: Aubéli Ottó (Csepeli BC)

 

2001

54 kg: Oláh Tibor (BVSC-Ganz)
58 kg: Majoros István (KTE)
63 kg: Füredy Levente (BVSC-Ganz)
69 kg: Koleszár Gábor (KTE)
76 kg: Berzicza Tamás (KTE)
85 kg: Bárdosi Sándor (BVSC-Ganz)
97 kg: Kaló Béla (FTC)
130 kg: Deák-Bárdos Mihály (Vasas SC-Goldplast)

2001

46 kg: Berki Emese (Kazincbarcikai DBSE)
56 kg: Sastin Marianna (Delta SE)
62 kg: Klein Veronika (FTC-Delta SE)
68 kg: Vid Gabriella (UTE-Spartacus SC)
75 kg: Nyitrai Adrienn (Jászapáti VSE)


 

2001

54 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
58 kg: Bánkuti Zsolt (Csepeli BC)
63 kg: Dencsik István (Vasas-Goldplast)
69 kg: Wöller Gergő (Vasi Volán SE)
76 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
85 kg: Kiss Tamás (Kecskeméti TE)
97 kg: Rozbora Norbert (Vasas-Goldplast)
130 kg: Aubéli Ottó (Csepeli BC)

 

2000

54 kg: Hamzók József (Kalocsa SE)
58 kg: Bóna László (Vasas SC-Goldplast)
63 kg: Nagy Balázs (Dunaferr SE)
69 kg: Koleszár Gábor (Kaposvári NSE)
76 kg: Berzicza Tamás (Zalahús SE-Csepel SC)
85 kg: Bárdosi Sándor (BVSC-Ganz)
97 kg: Kaló Béla (UTE)
130 kg: Deák-Bárdos Mihály (KTE)

 

2000

51 kg: Godó Kitti (FTC-Szajol)
62 kg: Varga Ildikó (Kaposvári NSE)
68 kg: Bakács Andrea (Esztergom)






2000

54 kg: Dobozi Zoltán (Csepeli BC)
58 kg: Algács Zoltán (Csepeli BC)
63 kg: Szabó Gergő (Vasas-Goldplast)
69 kg: Gyurasits Csaba (Vasas-Goldplast)
76 kg: Ritter Árpád (Csepeli BC)
85 kg: Kiss Tamás (Kecskeméti TE)
97 kg: Aubéli Ottó (Csepeli SC)
130 kg: Gombos Zsolt (Csepeli SC)