Cikk keresés:    

Segítsünk együtt Oláh Tibor leukémiás kisfiának

2018. 07. 23., írta: MBSZ, fotót készítette: Internet, cikket feltöltötte: Tollár Dániel

Segítségre szorul a magyar kötöttfogású birkózó-válogatott egykori oszlopos tagja, Oláh Tibor és családja. A 2006-os világbajnokságon 5. helyezésig jutó Oláh 7 éves kisfiánál a közelmúltban leukémiát diagnosztizáltak.

A kisgyereket a fővárosi Heim Pál Gyermekkórházban igyekeznek az orvosok meggyógyítani, ám mivel a család eddig vidéken élt, a kezelések miatt kénytelenek Budapestre költözni, sőt, így a több, mint egy tucat felnőtt világversenyt megjárt Oláh felesége a munkahelyét is ott kellett hagyja.

A hétszeres felnőtt magyar bajnok Tibi egykori sporttársai, az olimpiai és Európa-bajnok Majoros István és az egykoron szintén felnőtt válogatott, Golden Grand Prix-győztes Nunajev Juszup gyűjtést szerveznek az Oláh-család számára, amit teljes terjedelmében a budapesti lakhatásra fordítanak.

A közeli barátok szeretnék, ha a magyar birkózó család egy emberként fogna össze Oláh Tibor beteg kisfiáért!

Az adományokat a következő számlaszámra lehet küldeni:
Bank: Raiffeisen bank
Név: Nunajev Juszup
Számlaszám: 12010453-00766958-00100000