Strandbirkózó országos bajnoki sorozat 2020
Strandbirkózó
országos bajnoki sorozat
2020
I. állomás
2020. július 18. 10.00
Esztergom, Öböl Music Beach
A hivatalos Facebook-esemény ITT tekinthető meg!
A versenykiírás ITT tekinthető meg!
A köponti versenykiírás ITT tekintehető meg!
A súlycsoportok győztesei:
U14-es korosztály (fiú/lány):
35 kg: Kovács Edvin (Dorogi NC)
45 kg: Torda Regő (Dorogi NC)
55 kg: Laposa Márk (Újpesti TE)
+ 55 kg: Cseh Balázs (Dr Papp László BSE Szentes)
U18-as korosztály (női):
50 kg: Benkő Zsanett (Orosházi SBK)
60 kg: Soliman Yasmine (Pécsi EAC)
+ 60 kg: Szekeres Zoé (Táti DSE)
U18-as korosztály (férfi):
60 kg: Takács Zsolt (ESMTK)
70 kg: Rein Vilmos (Kertvárosi SE)
80 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
+ 80 kg: Varsányi László (Budapesti Honvéd SE)
Felnőtt korosztály (női):
50 kg: Beringer Fatime (Sziget SC)
60 kg: Dollák Tamara (Újpesti TE)
70 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
+ 70 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)
Felnőtt korosztály (férfi):
70 kg: Budai-Kovács Marcell (Csepeli BC)
80 kg: Lévai Zoltán (Budapesti Honvéd SE)
90 kg: Hatos Gábor (Budapesti Honvéd SE)
+ 90 kg: Vitek Dáriusz (Budapesti Honvéd SE)
Az esztergomi bajnokság teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!
RÓTH TAMÁS FOTÓI:
II. állomás
2020. augusztus 1. 10.00
Balatonfüred, Füred Kemping és Üdülőfalu
A hivatalos Facebook-esemény ITT tekinthető meg!
A versenykiírás ITT tekinthető meg!
A köponti versenykiírás ITT tekintehető meg!
A súlycsoportok győztesei:
U14-es korosztály (fiú/lány):
35 kg: Rodek Milán (Pécsi EAC)
45 kg: Szilágyi Gergely (Újpesti TE)
55 kg: Laposa Márk (Újpesti TE)
+ 55 kg: László Koppány (FTC)
U18-as korosztály (női):
50 kg: Benkő Zsanett (Orosházi SBK)
60 kg: Makó Johanna (Tát)
+ 60 kg: Újfalvi Lili (Kecskeméti TE)
U18-as korosztály (férfi)
60 kg: Juhász Benjámin (Esztergomi BSE)
70 kg: Dely Marcell (Újpesti TE)
80 kg: Mezej József (Esztergomi BSE)
+ 80 kg: Darabos László (Esztergomi BSE)
Felnőtt korosztály (női):
50 kg: Réczi Bianka (Tatabányai SC)
60 kg: Bognár Erika (Budapesti Honvéd SE)
70 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
+ 70 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)
Felnőtt korosztály (férfi):
70 kg: Farkas Rajmund (Kecskeméti TE)
80 kg: Lévai Zoltán (Budapesti Honvéd SE)
90 kg: Lévai Tamás (Budapesti Honvéd SE)
+ 90 kg: Érsek Róbert (Budapesti Honvéd SE)
A balatonfüredi bajnokság teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!
RÓTH TAMÁS FOTÓI:
III. állomás
2020. augusztus 15. 10.00
Budakalász, Lupa Beach
A hivatalos Facebook-esemény ITT tekinthető meg!
A versenykiírás ITT tekinthető meg!
A központi versenykiírás ITT tekinthető meg!
A súlycsoportok győztesei:
U14-es korosztály (fiú/lány):
35 kg: Rodek Milán (Pécsi EAC)
45 kg: Szilágyi György (Újpesti TE)
55 kg: Józsa Attila (Ceglédi VSE)
+ 55 kg: László Koppány (FTC)
U18-as korosztály (női):
50 kg: Benkő Zsanett (Orosházi SBK)
60 kg: Kopasz Hanna (Dunaharaszti MTK)
+ 60 kg: Újfalvi Lili (Kecskeméti TE)
U18-as korosztály (férfi):
60 kg: Juhász Benjámin (Esztergomi BSE)
70 kg: Rein Vilmos (Kertvárosi SE)
80 kg: Zsivnovszky Péter (Sziget SC)
+ 80 kg: Deák Zoltán (Tatabányai SC)
Felnőtt korosztály (női):
50 kg: Réczi Bianka (Tatabányai SC)
60 kg: Dollák Tamara (Újpesti TE)
70 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
+ 70 kg: Németh Zsanett (Újpesti TE)
Felnőtt korosztály (férfi):
70 kg: Györgyi Péter (Csepeli BC)
80 kg: Vida Csaba (Kecskeméti TE)
90 kg: Nagy Péter (Ceglédi VSE)
+ 90 kg: Érsek Róbert (Budapesti Honvéd SE)
A budakalászi bajnokság teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!
A 2020. évi strandbirkózó országos bajnoki sorozat összesített rangsorait ITT lehet megtekinteni!
RÓTH TAMÁS FOTÓI: