Kötöttfogás

2019 

 

U23-as Európa-bajnokság
Szerbia, Újvidék

Válogatott edzők:

  • Lévai Zoltán
  • Fodor Zoltán

Versenyzők:

  • 55 kg: Kovács Bence (Érd)
  • 60 kg: Török Tamás (CVSE)
  • 63 kg: Torba Erik (BHSE)
  • 67 kg: Balatoni Bence (Monor)
  • 72 kg: Kajtán Olivér (KASI)
  • 77 kg: Lévai Tamás (BHSE)
  • 82 kg: Lévai Zoltán (BHSE)
  • 87 kg: Vitek Dáriusz (BHSE)
  • 97 kg: Érsek Róbert (BHSE)

Felnőtt Európa-bajnokság
Románia, Bukarest

Válogatott edzők:

  • Sike András (szöv. kap.)
  • Módos Péter

Versenyzők:

  • 55 kg: Andrási József (BHSE)
  • 60 kg: Torba Erik (BHSE)
  • 63 kg: Kovács Bence (BHSE)
  • 67 kg: Krasznai Máté (PSE)
  • 72 kg: Fritsch Róbert (PSE)
  • 77 kg: Szabó László (UTE)
  • 82 kg: Nagy Péter (CVSE)
  • 87 kg: Szilvássy Erik (PSE)
  • 97 kg: Varga Ádám (UTE)
  • 130 kg: Lám Bálint (BHSE)

Junior Európa-bajnokság
Spanyolország, Pontevedra

Válogatott edzők:

  • Struhács György
  • Takács Ferenc

Versenyzők:

  • 60 kg: Török Tamás (CVSE)
  • 63 kg: Gyürky Tibor (TSC)
  • 67 kg: Váncza István (FTC)
  • 72 kg: Bak Gergely (FTC)
  • 77 kg: Lévai Tamás (BHSE)
  • 82 kg: Takács István (BVSC-Zugló)
  • 87 kg: Losonczi Dávid (ESMTK)
  • 97 kg: Szőke Alex (ESMTK)
  • 130 kg: Vitek Dáriusz (BHSE)

Kadet Európa-bajnokság
Olaszország, Faenza

Válogatott edzők:

  • Kliment László
  • Repka Attila

Versenyzők:

  • 45 kg: Rafael Dániel (CVSE)
  • 51 kg: Takács Zsolt (ESMTK)
  • 55 kg: Németh Milán (ESMTK)
  • 60 kg: Kovács Gábor (Esztergom)
  • 65 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
  • 71 kg: Horváth Gyula (ESMTK)
  • 80 kg: Horváth Ádám (BHSE)
  • 92 kg: Varsányi László (BHSE)
  • 110 kg: Bazsó Adolf (ESMTK)

Felnőtt Európa-játékok
Fehéroroszország, Minszk

Válogatott edzők:

  • Sike András (szöv. kap.)
  • Módos Péter

Versenyzők:

  • 60 kg: Torba Erik (BHSE)
  • 67 kg: Krasznai Máté (PSE)
  • 77 kg: Lőrincz Tamás (BHSE)
  • 87 kg: Lőrincz Viktor (BHSE)
  • 97 kg: Kiss Balázs (BVSC-Zugló)



Kadet-világbajnokság
Bulgária, Szófia

Válogatott edzők:

  • Kliment László
  • Repka Attila

Versenyzők:

  • 55 kg: Németh Milán (ESMTK)
  • 65 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
  • 71 kg: Horváth Gyula (ESMTK)
  • 92 kg: Varsányi László (BHSE)
  • 110 kg: Bazsó Adolf (ESMTK)




Junior-világbajnokság
Észtország, Tallinn

Válogatott edzők:

  • Struhács György
  • Takács Ferenc

Versenyzők:

  • 63 kg: Gyürky Tibor (TSC)
  • 67 kg: Váncza István (FTC)
  • 72 kg: Bak Gergely (FTC)
  • 77 kg: Lévai Tamás (BHSE)
  • 82 kg: Takács István (BVSC-Zugló)
  • 87 kg: Losonczi Dávid (ESMTK)
  • 97 kg: Szőke Alex (ESMTK)
  • 130 kg: Vitek Dáriusz (BHSE)


Felnőtt világbajnokság
Kazahsztán, Nur-Szultán

Válogatott edzők:

  • Sike András (szöv. kap.)
  • Módos Péter

Versenyzők:

  • 60 kg: Torba Erik (BHSE)
  • 67 kg: Krasznai Máté (PSE)
  • 72 kg: Korpási Bálint (BVSC-Zugló)
  • 77 kg: Lőrincz Tamás (BHSE)
  • 82 kg: Lévai Zoltán (BHSE)
  • 87 kg: Lőrincz Viktor (BHSE)
  • 97 kg: Kiss Balázs (BVSC-Zugló)
  • 130 kg: Lám Bálint (BHSE)


U23-as világbajnokság
Magyarország, Budapest

Válogatott edzők:

  • Lévai Zoltán
  • Fodor Zoltán

Versenyzők:

  • 55 kg: Rácz Richárd (OSBK)
  • 60 kg: Kecskeméti Krisztián (CVSE)
  • 63 kg: Torba Erik (BHSE)
  • 67 kg: Balatoni Bence (Monor)
  • 72 kg: Kajtán Olivér (KASI)
  • 77 kg: Lévai Zoltán (BHSE)
  • 82 kg: Lévai Tamás (BHSE)
  • 87 kg: Papp Bertalan (BVSC-Zugló)
  • 97 kg: Szőke Alex (ESMTK)
  • 130 kg: Érsek Róbert (BHSE)