Bíróküldések

Magyar Birkózó Szövetség

Bíró Bizottsága


2019. évi októberi tervezett bíróküldések

Diák II-es kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
Október 5. | Püspökladány

Junior szabadfogású és női országos bajnokság
Október 6. | Dunaharaszti

Diák I-es kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
Október 11. | Tatabánya

Serdülő kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
Október 12. | Tatabánya

Kadet szabadfogású és női országos bajnokság
Október 13. | Tatabánya

 

2019. évi szeptemberi tervezett bíróküldések

Veterán kötött- és szabadfogású országos bajnokság
Szeptember 7. | Miskolc


2019. évi júniusi tervezett bíróküldések

Diák és serdülő kötöttfogású csapatbajnokság
Június 1-2. | Budapest, ESMTK


2019. évi májusi tervezett bíróküldések

Diák II. szabadfogású országos bajnokság
Május 4. | Szentes

Felnőtt szabadfogású és női országos bajnokság
Május 4. | Sziget SC

Serdülő szabadfogású országos bajnokság
Május 5. | Győr

Felnőtt kötöttfogású országos bajnokság
Május 11. | Budapest, Honvéd

Serdülő kötöttfogású országos bajnokság
Május 12. | Soltvadkert

Diák I-es szabadfogású országos bajnokság
Május 19. | Gyomaendrőd

Diák és serdülő kötöttfogású Budapest csapatbajnokság
Május 26. | Budapest, BVSC

Egyetemi országos bajnokság
Május 26. | Eger


2019. évi áprilisi tervezett bíróküldések

Diák I-II. szabadfogású Budapest-bajnokság
Április 6. | Budapest (BVSC)

Kadet szabadfogású és női minősítési verseny
Április 7. | Kaposvár

Diák és serdülő leány országos bajnokság
Április 13. | Dunakeszi (Kőbánya SC)

Kadet kötöttfogású minősítési verseny
Április 13. | Esztergom

NB I-es csapatbajnokság, Junior női mv.
Április 27. | Budapest, BVSC

Extraliga csapatbajnokság
Április 28. | Budapest, Honvéd


2019. évi márciusi tervezett bíróküldések

Kadet szabadfogású és női minősítési verseny
Március 2. | Kistarcsa (Kertváros)

Diák I-II. kötöttfogású Budapest bajnokság
Március 3. | Kistarcsa (Kertváros)

Serdülő kötött-, szabadfogású és női minősítési verseny
Március 9-10. | Kaposvár

Diák I-es kötöttfogású országos bajnokság
Március 30. | Zalaegerszeg

Junior kötöttfogású Fekete Gyémánt Kupa
Március 30. | Dorog


2019. évi februári tervezett bíróküldések

U23-as kötöttfogású országos bajnokság
Február 2. | Mogyoród

U23-as női országos bajnokság, kadet kf minősítési verseny
Február 3. | Kaposvár

U23-as szabadfogású országos bajnokság
Február 9. | Pécs

Serdülő kötöttfogású minősítési verseny
Február 9. | Tokod

Serdülő szabadfogású és női minősítési verseny
Február 10. | Tokod

Felnőtt szabadfogású minősítési verseny
Február 16. | Kaposvár

Junior kötöttfogású minősítési verseny
Február 17. | Tokod

Grundbirkózó diákolimpiai bajnokság
Február 23-24. | Budapest, ESMTK


2019. évi januári tervezett bíróküldések

Felnőtt kötöttfogású és női minősítési verseny
Január 26. | Bp., Pénzügyőr SE

Junior szabadfogású minősítési verseny
Január 27. | Kaposvár


2018. évi bíróküldések listáját ITT lehet megtekinteni!

2017. évi bíróküldések listáját ITT lehet megtekinteni!

2016. évi bíróküldések listáját ITT lehet megtekinteni!