Következő Esemény
EYOF - 2. nap
Azerbajdzsán, Baku - 2019-07-22 10:30

Kadet-világbajnokság
Már csak 8 nap!  
  

Nemes Bálint és Pap Gergely is kikapott a vigaszágon

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2019-06-21
 nyomtatás  ajánlás
Az olaszországi kadet kontinensbajnokság utolsó öt súlycsoportjából négyben érdekelt a magyar szabadffogású válogatott. Az első fordulóban hárman vereséggel kezdtek, a 92 kilogrammos Pap Gergely azonban technikai tussal győzött, ám a folytatásban ő is kikapott. A vasárnapi vigaszágra Nemes Bálint és Pap Gergely készülhetett, ám mivel mindketten kikaptak, így Nagy Marcellhez és Dely Marcellhez hasonlóan búscúztak a versenytől. A 2019. évi kadet Európa-bajnokság szabadfogású versenyén 28 ország, 174 birkózója próbált szerencsét.

A magyar versenyzők mérkőzései:

Nyolcaddöntők:
51 kg: Pavel Graur (moldovai) - Nagy Marcell 10-0
- a moldovai a következő körben kikapott, így Nagy kiesett

60 kg: Danjil Harcsilava (orosz) - Dely Marcell 10-3
- az oroszt az örmény az elődöntőben legyőzte, így Dely kiesett

71 kg: Davit Kutcsuasvili (grúz) - Nemes Bálint 4-0
- a grúz döntőbe birkózta magát, így Nemes vigaszágra került

92 kg: Pap Gergely – Davide Cossu (olasz) 11-0
- a törököt legyőző orosz jön a negyeddöntőben

Negyeddöntő:
92 kg: Iszlam Kartojev (orosz) - Pap Gergely 10-0
- az orosz fináléba jutott, így Pap vigaszágas lett

Vigaszági mérkőzések:
71 kg:
 Menuja Jaribekjan (örmény) - Nemes Bálint 10-0
92 kg: Omer Agtas (török) - Pap Gergely 10-0


A szombati súlycsoportok programja:

Szombat: 11.30 - 14.00 Selejtező mérkőzések
Szombat: 17.15 - 18.00 Elődöntő mérkőzések

Vasárnap: 16.00 - 17.45 Vigaszági mérkőzések
Vasárnap: 18.00 - 20.00 Helyosztó mérkőzések

ÉLŐ: https://unitedworldwrestling.org/event/european-championships-8


 

A sorsolás:

45 kg (14 induló). Nincs magyar versenyző.
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

51 kg (19 induló). Nagy Marcell (Csepeli BC)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Pavel Graur (moldovai)

Az ágára sorsolt még: Barlowski (lengyel), Abdurasidov (belga), Saurwein (osztrák), Umarov (orosz), Gogritcsijani (grúz), Dittrich (német).

60 kg (20 induló). Dely Marcell (Újpesti TE)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Danjil Harcsilava (orosz)

Az ágára sorsolt még: Abdaladze (grúz), Aszatrjan (örmény), Pobjarzins (lett), Hramika (fehérorosz), Marks (izraeli), Gaál (szlovák).

71 kg (19 induló). Nemes Bálint (Haladás VSE)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Davit Kutcsuasvili (grúz)

Az ágára sorsolt még: Dzeniszenia (fehérorosz), Makota (svéd), Balan (moldovai), Wolf (német), Jaribekjan (örmény), Veres (szlovák).

92 kg (19 induló). Pap Gergely (Törökszentmiklósi BDSK)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Davide Cossu (olasz)

Az ágára sorsolt még: Harkovszkij (ukrán), Senyigit (német), Dzjatlav (fehérorosz), Gamtenadze (grúz), Kartojev (orosz), Agtas (török).

Hírek  »



Támogatóink