Következő Esemény
EYOF - 2. nap
Azerbajdzsán, Baku - 2019-07-22 10:30

Kadet-világbajnokság
Már csak 8 nap!  
  

Kocsis, Kiss, Balázs, Laky és Deák is kiesett a kadet Eb-n

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2019-06-20
 nyomtatás  ajánlás
Nem indult jól a péntek a szabadfogású kadet válogatott számára, hiszen öt versenyzőnk közül csak az 55 kilogrammos Kiss Benedek tudta megnyerni első mérkőzését. Eközben Kocsis Ferenc, Balázs Bálint, Laky Levente és Deák Zoltán kikapott az első fordulóban, majd a folytatásban a Kisst is legyőzték. Ötük közül végül csak a 110 kilogrammos Deák került vigaszágra, ahol moldovaival csapott össze, de pontozással kikapott és kiesett.

A magyar versenyzők mérkőzései:

Selejtezők:
48 kg: 
Viktor Nejcsev (bolgár) - Kocsis Ferenc 8-4
- a bolgárt a grúz 10-0-ra verte, így Kocsis kiesett

55 kg: Kiss Benedek – Harvey Ridings (brit) 10-0
- jön a nyolcaddöntőben az örmény

65 kg: Aljakszandr Hulnik (fehérorosz) - Balázs Bálint '8-8
- a fehéroroszt az orosz 11-0-ra verte, így Balázs kiesett

110 kg: Andrej Besztajev (orosz) - Deák Zoltán 10-0
- az orosz a döntőig meg sem állt, így Deák vigaszágon folytathatja

Nyolcaddöntő:
55 kg:
Hajk Abrahamjan (örmény) - Kiss Benedek 10-0
- az örményt a török 11-0-ra verte, így Kiss búcsúzott

80 kg: Daviti Koguasvili (grúz) - Laky Levente tus 10-0-nál
- a grúzt az ukrán 10-0-ra verte, tehát Laky búcsúzi kényszerült

Vigaszági mérkőzés:
110 kg: Marius Uja (moldovai) - Deák Zoltán 2-0


A pénteki súlycsoportok programja:

Péntek: 11.30 - 14.00 Selejtező mérkőzések
Péntek: 17.30 - 18.00 Elődöntő mérkőzések

Szombat: 11.30 - 14.00 Vigaszági mérkőzések
Szombat: 18.00 - 20.00 Helyosztó mérkőzések

ÉLŐ: https://unitedworldwrestling.org/event/european-championships-8


A sorsolás:

48 kg (15 induló). Kocsis Ferenc (Diósgyőri BC)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Viktor Nejcsev (bolgár)

Az ágára sorsolt még: Gugeshasvili (grúz), Vitan (moldovai), Holstein (német), Alili (macedón), Kulczycki (lengyel).

55 kg (17 induló). Kiss Benedek (Szegedi VSE)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Harvey Ridings (brit)

Az ágára sorsolt még: Bajramov (azeri), Padkovics (fehérorosz), Gazasvili (grúz), Soltys (lengyel), Karavus (török), Lutkevics (lett), Abrahamjan (örmény).

65 kg (20 induló). Balázs Bálint (Tatabányai SC)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Aljakszandr Hulnik (fehérorosz)

Az ágára sorsolt még: Gazarjan (örmény), Mozenidisz (görög), Pacinasvili (grúz), Zavacky (szlovák), Abduracsmanov (belga), Bekirovski (macedón), Rafeenko (litván), Sihsabekov (orosz), Bendiks (lett), Ciftci (török).

80 kg (16 induló). Laky Levente (ESMTK)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Daviti Koguasvili (grúz)

Az ágára sorsolt még: Szahalijuk (ukrán), Kazlov (fehérorosz), Demian (moldovai), Kildau (német), Korbus (lengyel), Sabanov (azeri).

110 kg (15 induló). Deák Zoltán (Tatabányai SC)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Andrej Besztajev (orosz)

Az ágára sorsolt még: Uja (moldovai), Al (török), Mcsedildze (ukrán), Polito (olasz), Varteva (finn).

Hírek  »



Támogatóink