Következő Esemény
Edzői és bírói konferencia
Budapest, Országbíró u. 44-46. - 2019-01-18 09:00

Polyák Imre Emlékverseny
Már csak 36 nap!  
  

Diák és serdülő területi csapatbajnokságok országszerte

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2018-12-03
 nyomtatás  ajánlás
Hat területen rendeztek diák és serdülő korosztályban szabadfogású csapatbajnokságokat, ami kvalifikáció volt a decemberi országos döntőkre. A diákoknál összesen 27, míg a serdülőknél 22 csapat képviseltette magát, akik közül az első három (Budapestet leszámítva, mert ott az első négy) helyezett szerzett részvételi jogot a miskolci döntőre.

A pirossal jelölt csapatok vehetnek részt december 8-án és 9-én Miskolcon az országos döntőn!

Nyugat-magyarországi területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.11.25. | Kaposvár

Diák korosztály:
1. Zalaegerszegi BSE
2. Pécsi EAC
3. Dél-Zselic SE

4. Kaposvár SI

Serdülő korosztály:
1. Kaposvári SI
2. Dél-Zselic SE


Északnyugat-magyarországi területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.11.30. | Tatabánya

Diák korosztály:
1. Dorogi NC
2. Tatabányai SC

Serdülő korosztály:
1. Esztergomi BSE
2. Tatabányai SC
3. Dorogi NC


Közép-magyarországi területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.12.01. | Nyársapát

Diák korosztály:
1. Ceglédi VSE
2. Gurics BDSE
3. Érdi Spartacus

4. Abonyi BC
5. Sziget SC
6. Dunaferr SE

Serdülő korosztály:
1. Ceglédi VSE
2. Sziget SC
3. Abonyi BC

4. Érdi Spartacus

Budapest területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.12.01. | Budapest, BVSC

Diák korosztály:
1. ESMTK
2. Pénzügyőr SE
3. Csepeli BC
4. Vasas SC

5. FTC

Serdülő korosztály:
1. ESMTK
2. Kertvárosi SE
3. FTC
4. Újpesti TE

5. Vasas SC

Északkelet-magyarországi területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.12.01. | Adács

Diák korosztály:
1. Diósgyőri BC
2. Egri VSE
3. Adácsi BC

4. Bárándi SE

Serdülő korosztály:
1. Diósgyőri BC
2. Egri VSE



Délkelet-magyarországi területi szabadfogású csapatbajnokság
2018.12.02. | Gyomaendrőd

Diák korosztály:
1. Kiskunfélegyházi BSE
2. Orosházi BE
3. Orosházi SBK

4. Karcagi SE
5. Törökszentmiklósi BDSK
6. Túrkevei KSE

Serdülő korosztály:
1. Törökszentmiklósi BDSK
2. Orosházi BE
3. Soltvadkerti TE

4. Szarvasi BE
5. Bócsai BLSE
6. Dr. Papp László BSE Szentes

Hírek  »



Támogatóink