Következő Esemény
Elek Tamás temetése
Budapest, Új köztemető, Kozma utca 8. - 2018-02-21 15:15

Kadet Európa-bajnokság
Már csak 62 nap!  
  

Négy minősítési versenyt rendezett az Újpest a Körcsarnokban

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2018-01-29
 nyomtatás  ajánlás
Igencsak hosszúra sikeredett a 2018-as év második versenynapja a budapesti Körcsarnokban, ahol a felnőtt és kadet korosztály is megküzdött szabadfogásban, valamint női birkózásban is. A négy megmérettetésen több, mint 250 birkózó állt rajthoz, a versenyzők nyolc órán keresztül küzdöttek a négy szőnyeges viadalon.

A kadet női minősítési verseny győztesei:
40 kg: Faragó Vivien (Községi SE Földes)
43 kg: Hörcsöki Kamilla (ESMTK)
46 kg: Matyi Vivien (ESMTK)
49 kg: Szenttamási Róza (Csepeli BC)
53 kg: Vizi Flóra (Csepeli BC)
57 kg: Szél Anna (Orosházi SBK)
61 kg: Újfalvi Lili (Kecskeméti TE)
65 kg: Szabados Noémi (FTC)
69 kg: Nagy Alexa (Csepeli BC)
73 kg: Horváth Alexandra (Dunaferr SE)
+ 73 kg: Mocker Lídia (Dél-Zselic SE)

A kadet női minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A kadet női csapatpontverseny:
1. Csepeli BC
2. Kecskeméti TE
3. ESMTK


A kadet szabadfogású minősítési verseny győztesei:
45 kg: Kaffai Botond (Vasas SC)
48 kg: Gilányi Alex (Ceglédi VSE)
51 kg: Kiss Benedek (Szegedi VSE)
55 kg: Budai-Kovács Marcell (Csepeli BC)
60 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
65 kg: Horváth Gyula (ESMTK)
71 kg: Mezei Dominik (Érdi Sp)
80 kg: Korcsog Milán (Csepeli BC)
92 kg: Végh Artúr (Érdi Sp)
110 kg: Ubornyák Csaba (Kecskeméti TE)
+ 110 kg: Borszéki Tibor (FTC)

A kadet szabadfogású minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A kadet szabadfogású csapatpontverseny:
1. Csepeli BC
2. Érdi Spartacus
3. ESMTK


A felnőtt női minősítési verseny győztesei:
50 kg: Köteles Alexandra (Vasas SC)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Sp)
55 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
57 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
59 kg: Varga Dorottya (Büki BC)
62 kg: Forgó Fruzsina (Bárdosi KA)
65 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
68 kg: Wilson Vanessa (Vasas SC)
72 kg: Elekes Emese (Vasas SC)
76 kg: Szmolka Nikoletta (Pécsi EAC)

A felnőtt női minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A felnőtt női csapatpontverseny:
1. Vasas SC
2. Újpesti TE
3. Érdi Spartacus


A felnőtt szabadfogású minősítési verseny győztesei:
57 kg: Farkas Rajmund (Kecskeméti TE)
61 kg: Molnár József (Kecskeméti TE)
65 kg: Asarin Roman (ESMTK)
70 kg: Lukács Norbert (Budapesti Honvéd SE)
74 kg: Gulyás Zsombor (Pénzügyőr SE)
79 kg: Nagy Mihály (Sziget SC)
86 kg: Szurovszki Patrik (Pénzügyőr SE)
92 kg: Olejnyik Pavlo (ukrán)
97 kg: Szabó Mihály (Budapesti Honvéd SE)
125 kg: Fodor Péter (Vasas SC)

A felnőtt szabadfogású minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A felnőtt szabadfogású csapatpontverseny:
1. Pénzügyőr SE
2. Vasas SC
3. Érdi Spartacus

A versenyeken közreműködő bírók: Kismóni János (elnök), Weisz György, Szántóné Csánó Zsófia, Szabó Bence, Szél Dávid, Bárdosi Sándor, Várvédy Zsolt, Máté Gábor, Asztalos Bálint, Szarka Imre, Kismóni Botond, Goglák Ibolya (versenyiroda), Kajtán Olivér (versenyiroda), Tollár Dániel (versenyiroda).

Hírek  »



Támogatóink