Következő Esemény
II. korcsoportos szabadfogású diákolimpia
Hajdúszoboszló, Rákóczi utca 60. - 2017-09-23 10:30

U23-as világbajnokság
Már csak 61 nap!  
  

Újabb serdülő, valamint junior válogatók a Körcsarnokban

 Fotó: MG  Írta: Tollár Dániel  Feltöltötte: Tollár Dániel 
 2017-04-09
 nyomtatás  ajánlás
A szombati serdülő kötött- és kadet szabadfogású viadalt vasárnap a serdülő szabadfogású és női, valamint junior szabadfogású válogató követett a budapesti Körcsarnokban. A három versenyen összesen közel kétszáz versenyző szállt harcba az aranyérmekért, de a serdülők között az ezüstnek is komoly súlya volt, hiszen a rohamosan közeledő serdülő Európa-bajnokságon egy súlycsoportban akár két versenyző is képviselheti majd Magyarországország színeit Belgrádban.

A serdülő szabadfogású Eb-válogató győztesei és ezüstérmesei:
32 kg: 1. Rafael Dániel (Ceglédi VSE), 2. Bíró Dávid (Kalocsai SE)
35 kg: 1. Kocsis Ferenc (Diósgyőri BC), 2. Gyurasits Máté (Győri AC)
38 kg: 1. Takács Zsolt (ESMTK), 2. Mányik Dávid (ESMTK)
42 kg: 1. Kaffai Botond (Vasas SC), 2. Csavar Krisztofer (FTC)
47 kg: 1. Porteleki Dávid (Diósgyőri BC), 2. Jochim Márk (Orosházi SBK)
53 kg: 1. Balázs Bálint (Tatabányai SC), 2. Nagy Zsombor (Csepeli BC)
59 kg: 1. Takács Ferenc (Haladás VSE), 2. Patyi Máté (Sziget SC)
66 kg: 1. Nemes Bálint (Haladás VSE), 2. Pap Gergely (Törökszentmiklósi BDSK)
73 kg: 1. Tímár Máté (FTC), 2. Mikle Henrik (Törökszentmiklósi BDSK)
85 kg: Gubicz Áron (Honvéd-Niké SE), 2. Nagy Barnabás (Csepeli BC)

A serdülő szabadfogású Eb-válogató teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A serdülő leány Eb-válogató győztesei és ezüstérmesei:
34 kg: 1. Anisa Price (Orosházi SBK)
37 kg: 1. Kocsis Boglárka (Győri AC), 2. Lik Boglárka (Nagysáp)
40 kg: 1. Matyi Vivien (ESMTK), 2. Romfa Jázmin (Nagysáp)
44 kg: 1. Szenttamási Róza (Csepeli BC), 2. Borsos Viktória (Kőbánya SC)
48 kg: 1. Horváth Vanessza (Esztergomi BSE), 2. Győri Emma (Diósgyőri BC)
52 kg: 1. Gaál Henrietta (Túrkeve), 2. Elekes Enikő (Kalocsai SE)
57 kg: 1. Major Nóra (Szegedi VSE), 2. Födi Ildikó (Kiskunhalasi BC)
62 kg: 1. Ferentzi Emília (FTC), 2. Juhász Elizabet (Esztergomi BSE)

A serdülő leány Eb-válogató teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A junior szabadfogású válogató győztesei:
50 kg: Balogh Zoltán (Orosházi SBK)
55 kg: Román Tamás (Kecskeméti TE)
60 kg: Egyed Balázs (Kanizsai SE)
66 kg: Vida Csaba (Csepeli BC)
74 kg: Szél Balázs (Orosházi SBK)
84 kg: Tóth Bendegúz (ESMTK)
96 kg: Szurovszki Patrik (Pénzügyőr SE)
120 kg: Atkári Tamás (ESMTK)

A junior szabadfogású válogató teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A versenyen közreműködő bírók: Szűcs András (elnök), Szél Dávid, Szántóné Csánó Zsófia, Asztalos Bálint, Bárdosi Sándor, Lukács Imre, Várvédy Zsolt, Máté Gábor, Lagzi Kovács Bendegúz, Szenttamási Laura, Gogolák Ibolya (versenyiroda), Fék Szabolcs (versenyiroda), Tollár Dániel (versenyiroda).

Hírek  »



Támogatóink