Következő Esemény
Diák és serdülő kötöttfogású területi csapatbajnokság
Tatabánya, Szent Borbála u. 19. - 2019-05-23 10:30

Junior Európa-bajnokság
Már csak 12 nap!  
  
Program
Magyar csapat
Külföldi csapatok

FELNŐTT KÖTÖTTFOGÁSÚ MAGYAR NAGYDÍJ
POLYÁK IMRE-EMLÉKVERSENY

2019.02.23-24. | Győr, Olimpiai Sportpark


Külföldi csapatok

# Ország # Ország # Ország
1 SWE | Svédország 12 IRI | Irán 23 BLR | Fehéroroszország
2 KOR | Dél-Korea 13 AUT | Ausztria 24 AZE | Azerbajdzsán
3 ITA | Olaszország 14 CRO | Horvátország 25 MDA | Moldova
4 ALG | Algéria 15 JPN | Japán 26 ROU | Románia
5 GER | Németország 16 FIN | Finnország 27 TUR | Törökország
6 NOR | Norvégia 17 CZE | Csehország 28 SVK | Szlovákia
7 SRB | Szerbia 18 DEN | Dánia 29 BUL | Bulgária
8 UZB | Üzbegisztán 19 RUS | Oroszország 30 GEO | Grúzia
9 CHN | Kína 20 UKR | Ukrajna 31 USA | Egyesült Államok
10 CHI | Chile 21 HUN | Magyarország 32 POL | Lengyelország
11 EST | Észtország 22 GUA | Guatemala 33 EGY | Egyiptom
  34 TJK | Tadzsikisztán


Bajnokok

Eldaniz Azizli
(azeri)

Világbajnok
Európa-bajnok


 

Raszul Csunajev
(azeri)

Világbajnok
Európa-bajnok
Olimpiai bronzérmes

 

Heiki Nabi
(észt)

2x Világbajnok
Olimpiai ezüstérmes


 

Roberti Kobliasvili
(grúz)

Európa-bajnok



 

Rju Han Szu
(dél-koreai)

2x Világbajnok
2x Ázsia-játékok győztes
Ázsia-bajnok


 

Kim Hjeon Vu
(dél-koreai)

Olimpiai bajnok
Világbajnok
4x Ázsia-bajnok
Ázsia-játékok győztes

 

Mihai Mihut
(román)

Európa-bajnok

Nemes Viktor
(szerb)

Világbajnok

Ota Sinobu
(japán)

Ázsia-bajnok

 

Olimpiai, világ- és Európa-bajnoki érmesek

  • Szoszlan Daurov (fehérorosz, Európa-játékok ezüstérmes, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Pavel Lijah (fehérorosz, Európa-bajnoki ezüstérmes)
  • Viktar Szaszunovszki (fehérorosz, kétszeres világbajnoki ezüstérmes, vb-bronzérmes, Eb-ezüstérmes, Európa-játékok bronzérmes)
  • Aljakszandr Hrabovik (fehérorosz, Európa-bajnoki ezüstérmes)
  • Yasmani Acosta Fernandez (chilei, világbajnoki bronzérmes)
  • Rami Hietaniemi (finn, világbajnoki bronzérmes, Európa-bajnoki ezüstérmes)
  • Mathias Kuosmanen (finn, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Lasa Gobadze (grúz, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Revaz Nadareishvili (grúz, világbajnoki bronzérmes)
  • Ijakobi Kadzsaja (grúz, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Juszef Gaderijan (iráni, világbajnoki bronzérmes)
  • Min-Szejok Kim (dél-koreai, világbajnoki bronzérmes)
  • Donior Iszlamov (moldovai, kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Daniel Cataraga (moldovai, világbajnoki ezüstérmes)
  • Stig-Andre Berge (norvég, olimpiai bronzérmes, világbajnoki bronzérmes, Európa-bajnoki ezüstérmes)
  • Virgil Munteanu (román, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Iilie Cojocari (román, világbajnoki bronzérmes)
  • Alin Alexuc-Ciurariu (román, Európa-bajnoki bronzérmes, olimpiai ötödik helyezett)
  • Abujazid Mantsigov (orosz, Európa-bajnoki bronzérmes, orosz bajnok)
  • Alekszander Komarov (orosz, kétszeres junior világ- és Európa-bajnok, orosz bajnok)
  • Mihail Kadzsaja (szerb, világbajnoki bronzérmes, Európa-bajnoki ezüstérmes)
  • Zakarias Berg (svéd, Európa-bajnoki bronzérmes)
  • Dmitri Pishov (ukrán, Európa-játékok bronzérmes, Európa-bajnoki bronzérmes)


Támogatóink