Következő Esemény
Magyar Nagydíj - 1. nap
Győr, Olimpiai Sportpark - 2018-06-23 10:00

Magyar Nagydíj
Már csak 1 nap!  
  

JELMAGYARÁZAT:
Megrendezésre kerülő versenyek
Versenykiírással rendelkező versenyek
Versenykiírással és eredménnyel rendelkező versenyek
Egyéb események



 Május 2018
 H  K  Sze  Cs  P  Szo  V
  1

Felnőtt Európa-bajnokság - 2. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

2

Felnőtt Európa-bajnokság - 3. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

3

Felnőtt Európa-bajnokság - 4. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

4

Felnőtt Európa-bajnokság - 5. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

5

Felnőtt Európa-bajnokság - 6. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

Gymnasiade - 1. nap - Marokkó, Marrákes

(00:00) 

Serdülő kötöttfogású országos bajnokság - Dunakeszi, Repülőtér út 3/a.

(10:30) 

6

Felnőtt Európa-bajnokság - 7. nap - Oroszország, Kaszpijszk

(00:00) 

Gymnasiade - 2. nap - Marokkó, Marrákes

(00:00) 

7

Gymnasiade - 3. nap - Marokkó, Marrákes

(00:00) 

8
9
10
11
12

NB I. csapatbajnokság I. forduló - Budapest, Dózsa György utca 53.

(10:30) 

Serdülő szabadfogású minősítési verseny - Tokod, Béke utca 26.

(10:30) 

13

Extraliga csapatbajnokság I. forduló - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(10:30) 

14

Kadet Európa-bajnokság - 1. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

15

Kadet Európa-bajnokság - 2. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

16

Kadet Európa-bajnokság - 3. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

17

Kadet Európa-bajnokság - 4. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

18

Kadet Európa-bajnokság - 5. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

19

Kadet Európa-bajnokság - 6. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

Felnőtt szabadfogású és női országos bajnokság - Kecskemét, Olimpiai utca 1.

(10:30) 

20

Kadet Európa-bajnokság - 7. nap - Macedónia, Szkopje

(00:00) 

Junior kötöttfogású minősítési verseny - Csolnok, Kossuth Lajos utca 6.

(10:30) 

21
22
23
24
25

MBSZ Közgyűlés - Budapest, Magyar Sport Háza

(10:00) 

26

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 35.

(10:30) 

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Nyársapát, József Attila út. 6.

(10:30) 

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Budapest, Tatai út 85.

(10:30) 

27

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Tatabánya, Gál István Ltp 701.

(10:30) 

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Adács, Rákóczi út.20-24.

(10:30) 

Diák és serdülő területi kötöttfogású csapatbajnokság - Kaposvár, Arany János utca 97.

(10:30) 

28
29
30
31
     




Támogatóink