Következő Esemény
Combat Games - 2. nap
Budapest, Körcsarnok - 2019-06-19 10:30

Kadet Európa-bajnokság
Már csak 0 nap!  
  

JELMAGYARÁZAT:
Megrendezésre kerülő versenyek
Versenykiírással rendelkező versenyek
Versenykiírással és eredménnyel rendelkező versenyek
Egyéb események



 November 2018
 H  K  Sze  Cs  P  Szo  V
      1
2

Régiós tábor -

(00:00) 

3

Régiós tábor -

(00:00) 

Junior kötöttfogású országos bajnokság - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(10:30) 

4

Régiós tábor -

(00:00) 

NB II. Keleti, A csoport, oda-visszavágó - Bócsa, Kecskeméti utca 2.

(10:00) 

5
6
7
8
9

Diák I. szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.

(10:30) 

10

Serdülő szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Szigetszentmiklós, Szebeni út 81.

(10:30) 

11

Diák leány csapatbajnokság - Kaposvár, Arany János u. 97.

(10:30) 

Utánpótlás leány csapatbajnokság - Kaposvár, Arany János u. 97.

(10:30) 

12

U23-as világbajnokság - 1. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

13

U23-as világbajnokság - 2. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

14

U23-as világbajnokság - 3. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

15

U23-as világbajnokság - 4. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

16

U23-as világbajnokság - 5. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

17

U23-as világbajnokság - 6. nap - Románia, Bukarest

(09:30) 

Diák II. szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Hajdúszoboszló, Rákóczi u. 60.

(10:30) 

18

U23-as világbajnokság - 7. nap - Románia, Bukarest

(15:00) 

19
20
21
22
23
24

NB I. csapatbajnoki visszavágó és helyosztók - Budapest, Dózsa György út 53.

(10:30) 

Diák leány diákolimpiai bajnokság - Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 35.

(10:30) 

Serdülő leány diákolimpiai bajnokság - Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 35.

(10:30) 

25

Extraliga csapatbajnokság II. forduló - Monor, Balassi Bálint utca 25.

(10:30) 

Diák területi szabadfogású csapatbajnokság - Kaposvár, Arany János utca 97.

(10:30) 

Serdülő területi szabadfogású csapatbajnokság - Kaposvár, Arany János utca 97.

(10:30) 

26
27
28
29
30

NB II-es csapatbajnoki döntő oda- és visszavágó - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(16:00) 

Diák területi szabadfogású csapatbajnokság - Tatabánya, Szent Borbála út 19.

(17:00) 

Serdülő területi szabadfogású csapatbajnokság - Tatabánya, Szent Borbála út 19.

(17:00) 

   




Támogatóink