Következő Esemény
Magyar Nagydíj, Polyák Imre EMV
Győr, Olimpiai Sportpark - 2019-02-23 10:30

Polyák Imre Emlékverseny
Már csak 1 nap!  
  

JELMAGYARÁZAT:
Megrendezésre kerülő versenyek
Versenykiírással rendelkező versenyek
Versenykiírással és eredménnyel rendelkező versenyek
Egyéb események



 Október 2018
 H  K  Sze  Cs  P  Szo  V
1
2
3

NB II. Nyugati, B csoport, oda-visszavágó - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(16:00) 

4
5

Veterán kötöttfogású világbajnokság - 1. nap - Oroszország, Perm

(10:30) 

6

Veterán kötöttfogású világbajnokság - 2. nap - Oroszország, Perm

(10:30) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Tatabánya, Gál István ltp. 701.

(10:30) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Nagykanizsa, Hunyadi u.18

(10:30) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Gyomaendrőd, Szabadság tér 1.

(10:30) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Gyöngyös, Martinovics út 2.

(10:30) 

7

Veterán kötöttfogású világbajnokság - 3. nap - Oroszország, Perm

(10:30) 

Kadet szabadfogású és női országos bajnokság - Budapest, Sportcsarnok utca 2. (Soroksár)

(10:30) 

8
9
10

NB II. Keleti, B csoport, oda-visszavágó - Eger, Kossuth Lajos utca 8.

(16:00) 

11
12

Ifjúsági Olimpiai Játékok - 1. nap - Argentina, Buenos Aires

(00:00) 

13

Ifjúsági Olimpiai Játékok - 2. nap - Argentina, Buenos Aires

(00:00) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Mezőfalva, József nádor utca 13.

(10:30) 

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság - Budapest, Tatai út 85.

(10:30) 

Utánpótlás kötöttfogású csapatbajnokság - Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok

(10:30) 

14

Ifjúsági Olimpiai Játékok - 3. nap - Argentina, Buenos Aires

(00:00) 

Junior szabadfogású és női országos bajnokság - Kecskemét, Lánchíd utca 18.

(10:30) 

15
16
17
18
19

NB II. Nyugati, A csoport, oda-visszavágó - Pécs, Málom-Hegyi út 1.

(16:00) 

20

Felnőtt világbajnokság - 1. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

21

Felnőtt világbajnokság - 2. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

22

Felnőtt világbajnokság - 3. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

23

Felnőtt világbajnokság - 4. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

24

Felnőtt világbajnokság - 5. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

25

Felnőtt világbajnokság - 6. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

26

Felnőtt világbajnokság - 7. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

27

Felnőtt világbajnokság - 8. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(10:30) 

28

Felnőtt világbajnokság - 9. nap - Budapest, Papp László Sportaréna

(13:30) 

29
30
31
       




Támogatóink