Következő Esemény
Felnőtt Európa-bajnokság - 1. nap
Szerbia, Újvidék - 2017-05-02 00:00

Európa-bajnokság
Már csak 3 nap!  
  

JELMAGYARÁZAT:
Megrendezésre kerülő versenyek
Versenykiírással rendelkező versenyek
Versenykiírással és eredménnyel rendelkező versenyek
Egyéb események



 Április 2017
 H  K  Sze  Cs  P  Szo  V
          1

U23-as Európa-bajnokság - 5. nap - Szombathely, Aréna Savaria

(10:00) 

2

U23-as Európa-bajnokság - 6. nap - Szombathely, Aréna Savaria

(10:00) 

3
4
5
6
7
8

Felnőtt Dan Kolov és Nikola Petrov nemzetközi verseny - Bulgária, Rusze

(00:00) 

Kadet szabadfogású válogató - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

Serdülő kötöttfogású Eb-válogató - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

9

Felnőtt Dan Kolov és Nikola Petrov nemzetközi verseny - Bulgária, Rusze

(00:00) 

Junior szabadfogású válogató - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

Serdülő szabadfogású Európa-bajnoki válogató - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

Serdülő leány Európa-bajnoki válogató - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

10
11
12
13

Regionális tábor -

(00:00) 

14

Regionális tábor -

(00:00) 

Junior kötöttfogású válogató - Tokod, Béke u. 26.

(10:30) 

Kadet női válogató - Tokod, Béke u. 26.

(10:30) 

15

Regionális tábor - 3. nap -

(00:00) 

Húsvét -

(00:00) 

16

Húsvét -

(00:00) 

17
18
19
20
21
22

Junior szabadfogású válogató - Köröstarcsa, Kossuth u. 6.

(10:30) 

Junior női válogató - Köröstarcsa, Kossuth u. 6.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Nagykanizsa, Zsigmondy Tornacsarnok

(10:30) 

Diák II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Nagysáp, Szabadság tér 1-3.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Püspökladány, Petőfi u. 69.

(10:30) 

Diák II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Jászapáti, Vasút út 2.

(10:30) 

Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Budapest, Körcsarnok

(10:30) 

23

Diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság - Mezőfalva, József Nádor u. 13.

(10:30) 

Diák I. kötöttfogású területi bajnokság - Nagysáp, Szabadság tér 1-3.

(10:30) 

24
25
26
27
28
29

Junior kötöttfogású válogató - Köröstarcsa, Kossuth u. 6.

(10:30) 

Kadet női válogató - Köröstarcsa, Kossuth u. 6.

(10:30) 

Diák I. kötöttfogású területi bajnokság - Kiskunhalas, Kossuth u. 23.

(10:30) 

30




Támogatóink