Következő Esemény
Területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
Kaba, Kossuth utca 2. - 2018-09-08 10:30

Junior-világbajnokság
Már csak 34 nap!  
  
Magyar Nagydíj, Polyák Imre Emlékverseny
Serdülő Európa-bajnokság

FELNŐTT KÖTÖTTFOGÁSÚ MAGYAR NAGYDÍJ
POLYÁK IMRE EMLÉKVERSENY
UWW-VILÁGRANGLISTA VERSENY

2018. június 23-24. | Győr, Olimpiai Sportpark


A SÚLYCSOPORTOK VÉGEREDMÉNYEI

55 kg (10 induló)
1. Zsanszerik Szarszenbajev (kazah)
2. Horlan Zsakansa (kazah)
3. Abdelkarim Fergat (algériai) és ANDRÁSI JÓZSEF
5. TÖRÖK TAMÁS és Ligu Kao (kínai)
Kiesett: Kovács Bence

60 kg (11 induló)
1. Kanjbek Zsolcsubekov (kirgiz)
2. Szajilike Valihan (kínai)
3. TORBA ERIK és Jerbatu Tuo (kínai)
5. FERENCZ GÁBOR és Mohammad Fagiri (iráni)
Kiesett: Kovács Bence

63 kg (11 induló)
1. Hoszejn Hadzsipur (iráni)
2. Mohamed Haszan Mohamed (egyiptomi)
3. Urmatbek Amatov (kirgiz) és VÁNCZA ISTVÁN
5. Szlobodan Szaulics (szerb) és Nagy Tamás (szerbiai)
Kiesett: Jász Márton

67 kg (14 induló)
1. Mejirzsan Sermahanbet (kazah)
2. Mohammadreza Geraj (iráni)
3. Almat Kebiszpajev (kazah) és Nemes Máté (szerbiai)
5. Abilajhan Amzejev (kazah) és LOSONCZI OTTÓ
Kiesett: Krasznai Máté, Kozák István

72 kg (11 induló)
1. KORPÁSI BÁLINT
2. Dominik Etlinger (horvát)
3. Ali Arszalan (iráni) és Demev Zsadrajev (kazah)
5. Haj Zsang (kínai) és Kaharman Kisszimetov (kazah)
Kiesett: Fritsch Róbert, Lévai Tamás

77 kg (12 induló)
1. Tamerlan Sadukajev (kazah)
2. LÉVAI ZOLTÁN
3. Ridong Zsang (kínai) és Mirasz Barsilikov (kazah)
5. Kajratbek Tugolbajev (kirgiz) és Ilie Cojocari (román)
Kiesett: Szabó Martin, Kismóni Móric

82 kg (8 induló)
1. Juszef Gaderijan (iráni)
2. BÁCSI PÉTER 
3. Atabek Aziszbekov (kirgiz) és Hajto Csijan (kínai)
5. Jevgeni Polivadov (kazah) és Zarko Dicskov (szerb)

87 kg (10 induló)
1. LŐRINCZ VIKTOR
2. Madi Fallahamidabadi (iráni)
3. Fej Peng (kínai) és SZILVÁSSY ERIK
5. Borisz Petrusics (szerb) és Husszejn Mucolgov (kazah)
Kiesett: Szőke Alex

97 kg (14 induló)
1. KISS BALÁZS
2. Jerulan Iszkakov (kazah)
3. NÉMETH IVÁN és VARGA ÁDÁM
5. Jin Csen (kínai) és Di Hsziao (kínai)

130 kg (9 induló)
1. Nurmahan Tinalijev (kazah)
2. Lingzse Meng (kínai)
3. Alexuc Alin Ciurariu (román) és LÁM BÁLINT
5. Manszur Sadukajev (kazah) és LIGETI DÁNIEL

Csapatpontverseny:
1. Magyarország
2. Kazahsztán
3. Kína



Támogatóink