Következő Esemény
U23-as világbajnokság - 2. nap
Lengyelország, Bydgoszcz - 2017-11-22 10:00

U23-as világbajnokság
Már csak 0 nap!  
  

Magyar Birkózó Szövetség

Bíró Bizottsága

 

2017. decemberi tervezett bíróküldések

Diák és utánpótlás leány csapatbajnokság
2017.12.02. | Esztergom

Klauz László Emlékverseny
2017.12.02. | Győr


2017. novemberi tervezett bíróküldések

Felnőtt NB I-es csapatbajnokság
2017.11.04. | Tököl

Felnőtt Extra Liga csapatbajnokság
2017.11.05. | Kiskunfélegyháza

Diák II-es szabadfogású országos bajnokság
2017.11.11. | Dorog

Junior szabadfogású országos bajnokság
2017.11.12. | Bp, Pénzügyőr SE

Serdülő szabadfogású országos bajnokság
2017.11.18. | Miskolc

Utánpótlás szabadfogású csapatbajnokság
2017.11.19. | Kaposvár

Területi diák és serdülő csapatbajnokság
2017.11.24. | Kaposvár

Területi diák és serdülő csapatbajnokság
2017.11.25. | Tokod

Területi diák és serdülő csapatbajnokság + meghívásos emlékverseny
2017.11.26. | Abony


2017. októberi tervezett bíróküldések

Felnőtt Extra Liga csapatbajnokság
2017.10.01. | Soltvadkert

Diák és serdülő leány országos bajnokság
2017.10.08. | Kaposvár

Területi szabadfogású egyéni bajnokság
2017.10.14. | Jászapáti


Területi szabadfogású egyéni bajnokság
2017.10.14. | Szerencs

Területi szabadfogású egyéni bajnokság
2017.10.15. | ESMTK

Területi szabadfogású egyéni bajnokság
2017.10.15. | Kaposvár

Területi szabadfogású egyéni bajnokság

2017.10.15. | Tatabánya

Diák I-es szabadfogású országos bajnokság
2017.10.21. | Szentes

Kadet szabadfogású és női országos bajnokság
2017.10.21. | Kecskemét

Kadet kötöttfogású országos bajnokság
2017.10.28. | Bp, ESMTK


2017. szeptemberi tervezett bíróküldések

Egyetemi országos bajnokság
2017.09.02. | Eger

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.16. | Gyöngyös


Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.16. | Kaposvár

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.16. | Budapest, Körcsarnok

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.16. | Tatabánya

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.17. | Nyársapát

Területi szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.17. | Szarvas

Junior kötöttfogású és női országos bajnokság
2017.09.23. | Esztergom

II. korcsoportos szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.23. | Hajduszoboszló

III-IV. korcsoportos szabadfogású diákolimpiai bajnokság
2017.09.29-30. | Kecskemét

Felnőtt NB I-es csapatbajnokság
2017.09.30. | Tatabánya

Felnőtt NB I-es csapatbajnokság
2017.09.30. | Kecskemét


2017. júniusi tervezett bíróküldések

Elméleti vizsga
2017.06.24-25. | Tata, Olimpiai Edzőtábor

Diák és serdülő kötöttfogású csapatbajnokság
2017.06.10-11. | Miskolc


2017. májusi tervezett bíróküldések

Serdülő kötöttfogású országos bajnokság
2017.05.07. | Kaposvár

Diák II-es kötöttfogású országos bajnokság
2017.05.13. | Zalaegerszeg

Felnőtt szabadfogású és női OB, kadet szabadfogású válogató
2017.05.21. | Soroksár (Csepeli BC rendezése)

Kadet kötöttfogású válogató
2017.05.28. | Kiskőrös

Diák I-es kötöttfogású országos bajnokság
2017.05.28. | Tatabánya


2017. áprilisi tervezett bíróküldések

Serdülő kf. Eb-válogató + kadet szf. válogató
2017.04.08. | Budapest, Körcsarnok

Serdülő leány Eb-válogató + junior szf. válogató
2017.04.09. | Budapest, Körcsarnok

Junior kötöttfogású és kadet női válogató
2017.04.14. | Tokod

Serdülő és diák I-II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.22. | Jászapáti

Serdülő és diák I-II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.22. | Budapest, Körcsarnok

Junior szabadfogású és női válogató
2017.04.22. | Köröstarcsa

Serdülő és diák II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.22. | Nagysáp

Serdülő és diák I-II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.22. | Nagykanizsa

Serdülő és diák I-II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.22. | Püspökladány

Serdülő és diák I-II. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.23. | Mezőfalva

Diák I. területi kötöttfogású bajnokság
2017.04.23. | Nagysáp

Sillai Emlékgála
2017.04.29. | Győr

Junior kötöttfogású és kadet női válogató
2017.04.29. | Köröstarcsa


2017. márciusi tervezett bíróküldések

Kötöttfogású III-IV. korcsoportos diákolimpia
2017.03.03-04. | Soltvadkert

Felnőtt kötöttfogású országos bajnokság
2017.03.04. | Bp, ESMTK

Kadet szabadfogású és junior női válogató
2017.03.05. | Kiskunhalas

Kadet és junior kötöttfogású válogató
Fekete Gyémánt Kupa

2017.03.11-12. | Dorog

Diák és serdülő leány diákolimpia, kadet női válogató
2017.03.18. | Pestszentimre

Kötöttfogású II. korcsoportos diákolimpia
2017.03.25. | Karcag


2017. februári tervezett bíróküldések

Grundbirkózó országos diákolimpiai döntő
2017.02.25-26. | Veszprém


Kadet kötöttfogású válogató
2017.02.25. | Kaposvár

Területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
2017.02.19. | Nagysáp

U23-as kötöttfogású országos bajnokság
2017.02.18. | Mogyoród

Területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
2017.02.12. | Gyöngyös

Budapest területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
2017.02.12. | Budapest, Körcsarnok

Területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság + U23 női OB
2017.02.12. | Kaposvár

Felnőtt kötött- és szabadfogású válogató
2017.02.11. | Budapest, Honvéd

Területi kötöttfogású diákolimpiai bajnokság
2017.02.05. | Nyársapát

U23-as szabadfogású országos bajnokság
2017.02.04. | Szigetszentmiklós


2017. januári tervezett bíróküldések

Utánpótlás kötöttfogású csapatbajnokság
2017.01.28. | ESMTK, Kruj Iván Sportcsarnok


2016. évi bíróküldések listáját ITT lehet megtekinteni!



Támogatóink