Mester Milán bronzérmes a junior-világbajnokságon Tallinnban
2019-08-11

A magyar versenyzők mérkőzései:

Selejtezők:
57 kg: Lehr (német) - Halidov Gamzatgadzsi '10-10 (utolsó akcióval)
- a németet az örmény 6-4-re verte, így Halidov kiesett

97 kg (A10): Végh Artúr – Csoj (dél-koreai) 9-0
- az észtet 10-0-ra legyőző orosz következik a nyolcaddöntőben

Nyolcaddöntők:
79 kg: Mester Milán – Sadowski (lengyel) 8-2
- a dél-koreait 11-0-ra legyőző indiai jön a negyeddöntőben

97 kg: Gazzajev (orosz) - Végh Artúr 11-0

Negyeddöntő:
79 kg:
Mester Milán - Mann (indiai) 2-0

Elődöntő:
79 kg: Gagnidze (grúz) - Mester Milán 2-1

Bronzmérkőzés:
79 kg: Mester Milán - Kaszperovics (izraeli) 2-0


A hétfői súlycsoportok végeredményei:

57 kg (25 induló)
Junior-világbajnok: Tosija Abe (Japán)
2. Vitali Arujau (Egyesült Államok)
3. Ahmed Idriszov (Oroszország) és Adlan Aszkarov (Kazahsztán)
5. Vidzsaj Patil (India) és Vrezs Gevorgjan (Örményország)
... 15. Halidov Gamzatgadzsi (Magyarország)

65 kg (26 induló)
Junior-világbajnok: Amirhosszejn Magszojudi (Irán)
2. Kurban Sirajev (Oroszország)
3. Szirbaz Talgat (Kazahsztán) és Turan Bajramov (Azerbajdzsán)
5. Vazgen Tevanjan (Örményország) és Ahmet Yigit (Törökország)

70 kg (23 induló)
Junior-világbajnok: Erik Arusanijan (Ukrajna)
2. Vasile Diacon (Moldova)
3. Alan Kudzojev (Oroszország) és Mommadszadeg Firozporbandpej (Irán)
5. Omer Cayir (Törökország) és Asraf Asirov (Azerbajdzsán)

79 kg (24 induló)
Junior-világbajnok: Amhad Tasuhadzsijev (Oroszország)
2. Bagrati Gagnidze (Grúzia)
3. MESTER MILÁN (MAGYARORSZÁG) és Abubakr Abakarov (Azerbajdzsán)
5. Maksz Kaszperovics (Izrael) és Arman Avagjan (Örményország)

97 kg (21 induló)
Junior-világbajnok: Abbasz Forotanrami (Irán)
2. Yonger Bastida Pomares (Kuba)
3. Feyzullah Akturk (Törökország) és Mahszud Vejszalov (Üzbegisztán)
5. Reheman Ruszidanmu (Kína) és Akas Antil (India)
... 12. Végh Artúr (Magyarország)


A sorsolás:

57 kg (25 induló). Halidov Gamzatgadzsi (ESMTK)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Lehr (német)

Az ágára sorsolt még: Gevorgjan (örmény), Frezza (olasz), Samela (fehérorosz), Martidisz (görög), Li (kínai), Sajilobek (kirgiz), Mammadzada (azeri), Likiaksa (mikronéziai), Ruzimov (üzbég), Cataveica (moldovai), Aszkarov (kazah), Todd (kanadai), Paraszte (iráni).

79 kg (24 induló). Mester Milán (ESMTK)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Sadowski (lengyel)

Az ágára sorsolt még: Mann (indiai), Hvang (dél-koreai), Gagnidze (grúz), Benferddzsalla (algír), Sejhazami (iráni).

97 kg (21 induló). Végh Artúr (Érdi Spartacus)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Csoj (dél-koreai)

Az ágára sorsolt még: Lefter (moldovai), Kobejszinov (kazah), Vejszalov (üzbég), Ocu (japán), Oross (szlovák), Aas (észt), Gazzajev (orosz), Iszmajilov (azeri), Antil (indiai), Bastida Poma (kubai), Abid (pakisztáni).