Szurovszki Patrik és Nagy Mihály a zárónap vigaszágán búcsúzott
2018-06-08

A magyar versenyzők mérkőzései:

Selejtezők:
86 kg: Arszen-Ali Muszalalijev (orosz) - Szurovszki Patrik 6-1
- az orosz örményt és románt legyőzve döntőbe jutott, így Patrik vigaszágra került

125 kg: Kamil Kosciolek (lengyel) - Nagy Mihály 10-0
- a lengyel törököt és fehéroroszt vert a döntőbe vezető úton, ezzel Misi a vigaszágon folytathatja

Nyolcaddöntő:
74 kg: Jonatan Alvarez Diaz (spanyol) - Lukács Botond 3-2
- a spanyolt a lett 8-4-re verte meg, ezzel Botond kiesett

Negyeddöntő:
92 kg: Szargisz Hovszepjan (örmény) - Tóth Bendegúz 8-1
- az örményt a döntőbe jutásért az azeri állította meg, tehát Tóth búcsúzott

Vigaszági mérkőzések:
86 kg: Hovannesz Mhitarjan (örmény) - Szurovszki Patrik 9-4
125 kg: Huseyin Civelek (török) - Nagy Mihály '1-1


A szombati súlycsoportok végeredményei:

61 kg (13 induló)
U23-as Európa-bajnok: Magomedraszul Idriszov (Oroszország)
2. Vitalie Bunici (Moldova)
3. Ertugrul Kahveci (Törökország) és Tejmuraz Vanisvili (Grúzia)
5. Elcsin Valijev (Azerbajdzsán) és Petro Bilejcsuk (Ukrajna)

74 kg (16 induló)
U23-as Európa-bajnok: Zaurbek Szidakov (Oroszország)
2. Akhsarbek Gulaev (Szlovákia)
3. Avtandil Kentcsadze (Grúzia) és Alberts Jurcenko (Lettország)
5. Johann Steinforth (Németország) és Ion Plop (Románia)
… 13. Lukács Botond (Magyarország)

86 kg (15 induló)
U23-as Európa-bajnok: Arszen-Ali Muszalalijev (Oroszország)
2. Arif Ozen (Törökország)
3. Raman CSitadze (Fehéroroszország) és Hovannesz Mhitarjan (Örményország)
5. Ilija Arcsaja (Ukrajna) és Mihai Palaghia (Románia)
… 9. Szurovszki Patrik (Magyarország)

92 kg (13 induló)
U23-as Európa-bajnok: Samil Zubajrov (Azerbajdzsán)
2. Irakli Mcituri (Grúzia)
3. Batirbek Tcakulov (Oroszország) és Semih Yazici (Törökország)
5. Szargisz Hovszepjan (Örményország) és Samuel Scherrer (Svájc)
… 11. Tóth Bendegúz (Magyarország)

125 kg (10 induló)
U23-as Európa-bajnok: Kamil Kosciolek (Lengyelország)
2. Haszan Hubajev (Oroszország)
3. Jere Heino (Finnország) és Huseyin Civelek (Törökország)
5. Rolandi Andrijadze (Grúzia) és Vitali Pjasznijak (Fehéroroszország)
… 10. Nagy Mihály (Magyarország)

Szabadfogású csapatpontverseny:
1. Oroszország 215 ponttal
2. Törökország 125 ponttal
3. Grúzia 119 ponttal
… 18. Magyarország 12 ponttal


A sorsolás:

74 kg (16 induló). Lukács Botond (Budapesti Honvéd SE)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Nyolcaddöntő: Jonatan Alvarez Diaz (spanyol)

Az ágára sorsolt még: Gkotszisz (görög), Majka (lengyel), Gulaev (szlovák), Plop (román), Jurcenko (lett), Pascalov (moldovai).

86 kg (15 induló). Szurovszki Patrik (Pénzügyőr SE)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Arszen-Ali Muszalalijev (orosz)

Az ágára sorsolt még: Canada Panco (spanyol), Mhitarjan (örmény), Kidrosz (görög), Palaghia (román), Mustafovski (macedón), Bielawski (lengyel).

92 kg (13 induló). Tóth Bendegúz (ESMTK)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Negyeddöntő: Szargisz Hovszepjan (örmény)

Az ágára sorsolt még: Zubajrov (azeri), Hricaj (ukrán), Tcakulob (orosz).

125 kg (10 induló). Nagy Mihály (Sziget SC)
A súlycsoport teljes sorsolását ITT lehet megtekinteni!

  • Selejtező: Kamil Kosciolek (lengyel)

Az ágára sorsolt még: Jabrailov (moldovai), Pjasznijak (fehérorosz), Koldovszki (ukrán), Civelek (török).